,,Memoriál Jiřího Gerega"

14.08.2011 00:00

Už VIII.ročník tradičnej hasičskej súťaže ,,Memoriál Jiřího Gerega" sa uskutočnil dňa 14.8.2011 na ihrisku v Kvašove. Na trati sa vystriedalo 60družstiev, z toho 20družstiev žien a 4 družstvá mužov nad 35r. Samozrejme my ako organizátori sme nesklamali divákov a postavili sme na štart hneď 5 družstiev- 2 ženské, 1 mužské, 1 mužov nad 35r. a aj našich žiačikov. Tí mali svoju premiéru na ,,dospeláckej" trati v ten istý deň ráno v Nosiciach kde obsadili krásnu 3. priečku a na domácej súťaži tiež nesklamali, pretože medzi mužmi tiež neskončili poslední. Na záver súťaže sa predstavilo družstvo Slovensko- Morava, ktoré sa skladalo z 3 domácich členov, 2 Ledničanov a dvoch Nedašovanov. Nemali to však ľahké, nakoľko si na štarte svoju pozíciu museli vyžrebovať.(video Slovensko- Morava v sekcii Videá) Počas súťaže sme usporiadali zbierku na pomoc kamarátovi- hasičovi, ktorému oheň zobral strechu nad hlavou a po súťaži sa tradične losovala tombola o zaujímavé ceny.

Reportáž zo súťaže na tvpovazie.sk:

tvpovazie.sk/index.php/vysielanie/archiv/port-region/1318-hasiska-sua-v-kvaove-19082011